Akční nabídka trvá od 4. 12. 2020 do 31. 12. 2020 ( trvání akční nabídky se prodlužuje od 1.1. 2021 do 8.1.2021) nebo do odvolání akce bez jakéhokoliv upozornění a bez udání důvodů.

Akční nabídka platí pouze pro registrovaného uživatele na Premiuminzerce.cz, který/která od 4. 12. 2020 do 31. 12. 2020  ( trvání akční nabídky se prodlužuje od 1.1. 2021 do 8.1.2021) (nebo do odvolání akce bez jakéhokoliv upozornění a bez udání důvodů) ze svého uživatelského účtu zveřejní inzerát na Premiuminzerce.cz v průběhu akce v kategoriích Práce, Byty k pronájmu.

Akce platí pro základní zveřejnění inzerátu na Premiuminzerce.cz a platí pouze pro kategorie – Práce, Byty k pronájmu.

Akce platí pro kategorie:

Byty k Pronájmu

Práce, Zaměstnání

 

V případě ukončení akční nabídky, v případě odvolání akční nabídky platí aktuální ceník, který je uveden zde. V případě kdy registrovaný uživatel vloží inzerát do administrace v době trvání akce, ale nevyužije zveřejnění inzerátu v době trvání akce, tak zveřejnění inzerátu po platností akční nabídky se řídí aktuálním ceníkem, který je uveden zde.

Akční nabídka zdarma se nedá reklamovat a poskytnutá služba zdarma se nedaná v žádném případě reklamovat.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací....

Pro souhlas potvrďte tlačítkem.